Skip main navigation

New offer! Get 30% off one whole year of Unlimited learning. Subscribe for just £249.99 £174.99. New subscribers only. T&Cs apply

Find out more

Про цей курс

This course is your opportunity to learn how to support the children in your life as they go through crisis and transition by learning though Play.

The LEGO Foundation об’єднав найкращих спеціалістів для розробки та проведення цього курсу. Це Ваша можливість опанувати майстерність підтримки дітей у часи, коли вони переживають кризові періоди, сприяти їхньому соціально-емоційному розвитку та благополуччю.

Запрошуємо Вас ознайомитися з п’ятьма основними принципами курсу.

Адаптивний

Доступ до цього курсу вільний і надається в різних форматах відповідно до цілей. Наявні навчальні ресурси та завдання можуть бути адаптовані до потреб дітей. Ви можете самостійно створювати ігри або змінювати рівень їхньої складності.

Ігровий

Наступного тижня ви дізнаєтеся про п’ять характеристик гри, запропонованих науковою спільнотою The LEGO Foundation (радісна, соціальна, значуща, активна, мотивуюча). Усі вони будуть наскрізно простежуватися упродовж засвоєння курсу. Також здобудете практичний досвід, отримаєте радість і задоволення від соціальної взаємодії, мотивацію до діяльності, станете активним учасником ігрового процесу.

Практичний

Незважаючи на те, що курс ґрунтується на наукових доказах, кожен тиждень містить інструменти, які ви відразу можете практично використовувати у своїй діяльності. Запропоновані стратегії та завдання зможете легко адаптувати до своїх дітей. Також ви отримаєте доступ до великої кількості ресурсів, зібраних і створених командою експертів.

Безпечний

Даний курс враховує потреби широкої аудиторії та створює безпечний простір для кожного. Протягом засвоєння курсу у вас буде можливість поміркувати про власні потреби й потреби дітей, викликані життєвими обставинами, пересвідчитися в тому, що для набуття ігрового, радісного, значущого досвіду варто дотримуватися норм поведінки та поважати думки й погляди інших. code of conduct

Цілісний

Цей курс надає доступ до ресурсів і завдань, які забезпечать підтримку дітей у різних життєвих ситуаціях. Оскільки діти й дорослі є частиною великої спільноти з різними стосунками, курс спрямований на задоволення індивідуальних потреб і сприяє аналізу зовнішніх чинників, які впливають на життя дитини.

Навігація курсом

Окрім вступного та підсумкового тижня, курс охоплює такі теми:

  • навчання через гру;
  • соціально-емоційне навчання, психічне здоров’я та психосоціальна підтримка;
  • як справлятися з кризовим станом або перехідним періодом у житті;
  • благополуччя дорослих;
  • період дошкільного віку;
  • період молодшого шкільного віку;
  • період підліткового віку.

Щотижня пропонуються практичні завдання тривалістю 5 – 10 хвилин, які можна використовувати в роботі з дітьми. Наприкінці кожного тижня у вас буде можливість поміркувати про те, що ви дізналися і як саме зможете використати набуті знання.

This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Reach your personal and professional goals

Unlock access to hundreds of expert online courses and degrees from top universities and educators to gain accredited qualifications and professional CV-building certificates.

Join over 18 million learners to launch, switch or build upon your career, all at your own pace, across a wide range of topic areas.

Start Learning now