£199.99 £139.99 for one year of Unlimited learning. Offer ends on 14 November 2022 at 23:59 (UTC). T&Cs apply

Find out more
Рефлексія
Skip main navigation

Рефлексія

Рефлексія

Цього тижня ми отримали багато ґрунтовних знань і навичок, які можна використовувати у щоденному житті, взаємодіючи з дітьми.

Тепер обміркуйте наведені нижче запитання та опублікуйте відповіді у коментарях або запишіть у власних записниках. Ви також можете коментувати міркування інших учасників курсу, з якими навчаєтеся!

  1. На початку цього тижня ви обмірковували, що допомагає вам та дітям почувати себе емоційно та психологічно комфортно? Як ваша дитина або діти у вашій спільноті мають підтримку, щоб почуватися емоційно комфортно? Як діти шукають підтримку у близьких їм людей, у своїй місцевій спільноті (тобто школі) і в ширшому колі суспільства?

  2. Цього тижня ми обговорили деякі конкретні стратегії запобігання та реагування (розвиток уважності, створення карти соціальної підтримки, визначення психологічного стресу, направлення до спеціаліста). Яку стратегію ви будете використовувати? У яких випадках ви будете використовувати її для себе й дітей у вашому житті? Як ви використовуватимете цю стратегію? Як ви адаптуєте та зміните стратегію відповідно до потреб дитини чи ваших потреб?

This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Our purpose is to transform access to education.

We offer a diverse selection of courses from leading universities and cultural institutions from around the world. These are delivered one step at a time, and are accessible on mobile, tablet and desktop, so you can fit learning around your life.

We believe learning should be an enjoyable, social experience, so our courses offer the opportunity to discuss what you’re learning with others as you go, helping you make fresh discoveries and form new ideas.
You can unlock new opportunities with unlimited access to hundreds of online short courses for a year by subscribing to our Unlimited package. Build your knowledge with top universities and organisations.

Learn more about how FutureLearn is transforming access to education