£199.99 £139.99 for one year of Unlimited learning. Offer ends on 14 November 2022 at 23:59 (UTC). T&Cs apply

Find out more
Роль дорослих у ранньому розвитку дитини
Skip main navigation

Роль дорослих у ранньому розвитку дитини

Роль дорослих у ранньому розвитку дитини

Ми сприймаємо як належне способи, у які ми підтримуємо малих дітей у подоланні щоденних стресів й викликів життя. Зробити це легко, обійнявши дитину, відволікши веселими іграми чи розмовляючи про те, як вона себе почуває. Ви можете навіть не помічати, наскільки дієві такі способи!

  • Батьки та близькі дитині люди, що ви робитимете, коли ваша дитина втрачає рівновагу й падає, коли вчиться ходити?
  • Учителі й вихователі, що ви робите, коли дитина засмучується після того, як батьки чи опікуни залишають її на вас?

Іноді дітям потрібно більше уваги й підтримки, щоб впоратися з негативними наслідками від складніших подій, які вони пережили.

Далі ви можете обрати дошку дискусій, яка краще відповідає вашій ролі, щоб поділитися думками з іншими учасниками курсу. До кожної дошки ви знайдете перелік запитань, що надихнуть на роздуми про те, яким чином ви можете підтримувати малих дітей у час змін і стресів. Можете поділитися корисними порадами й підказками, які перевірили на практиці, чи такими, до яких не варто вдаватися, і в такий спосіб допоможете один одному розширити можливості. Ви можете також переглядати іншу дошку дискусій, щоб більше зрозуміти про роль інших дорослих у житті дітей.

This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Our purpose is to transform access to education.

We offer a diverse selection of courses from leading universities and cultural institutions from around the world. These are delivered one step at a time, and are accessible on mobile, tablet and desktop, so you can fit learning around your life.

We believe learning should be an enjoyable, social experience, so our courses offer the opportunity to discuss what you’re learning with others as you go, helping you make fresh discoveries and form new ideas.
You can unlock new opportunities with unlimited access to hundreds of online short courses for a year by subscribing to our Unlimited package. Build your knowledge with top universities and organisations.

Learn more about how FutureLearn is transforming access to education