Skip main navigation

Роль дорослих у ранньому розвитку дитини

Роль дорослих у ранньому розвитку дитини

Ми сприймаємо як належне способи, у які ми підтримуємо малих дітей у подоланні щоденних стресів й викликів життя. Зробити це легко, обійнявши дитину, відволікши веселими іграми чи розмовляючи про те, як вона себе почуває. Ви можете навіть не помічати, наскільки дієві такі способи!

  • Батьки та близькі дитині люди, що ви робитимете, коли ваша дитина втрачає рівновагу й падає, коли вчиться ходити?
  • Учителі й вихователі, що ви робите, коли дитина засмучується після того, як батьки чи опікуни залишають її на вас?

Іноді дітям потрібно більше уваги й підтримки, щоб впоратися з негативними наслідками від складніших подій, які вони пережили.

Далі ви можете обрати дошку дискусій, яка краще відповідає вашій ролі, щоб поділитися думками з іншими учасниками курсу. До кожної дошки ви знайдете перелік запитань, що надихнуть на роздуми про те, яким чином ви можете підтримувати малих дітей у час змін і стресів. Можете поділитися корисними порадами й підказками, які перевірили на практиці, чи такими, до яких не варто вдаватися, і в такий спосіб допоможете один одному розширити можливості. Ви можете також переглядати іншу дошку дискусій, щоб більше зрозуміти про роль інших дорослих у житті дітей.

This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Reach your personal and professional goals

Unlock access to hundreds of expert online courses and degrees from top universities and educators to gain accredited qualifications and professional CV-building certificates.

Join over 18 million learners to launch, switch or build upon your career, all at your own pace, across a wide range of topic areas.

Start Learning now