Skip main navigation

£199.99 £139.99 for one year of Unlimited learning. Offer ends on 28 February 2023 at 23:59 (UTC). T&Cs apply

Find out more

Огляд PEDAL

Огляд PEDAL

У цьому відео Елізабет і Тіллі запропонують вам деякі ресурси PEDAL (див. посилання нижче). Вони допоможуть вам дізнатися більше про навчання через гру, де б ви не знаходилися! Ви також знайдете PDF-документ для завантаження внизу сторінки, в якому підсумовано декілька вже опублікованих досліджень PEDAL, а також досліджень, що ще тривають.

На сторінці Центру PEDAL розміщена інформація про членів нашої команди, роботу, яку ми виконуємо, наші думки про дослідження гри та політику нашого центру досліджень. Отримайте доступ до веб-сторінки Центру PEDAL і підписуйтеся на нас у Twitter.

На веб-сторінці Центру PEDAL ви також можете отримати доступ до наших статей на тему гри. Статті на тему гри — це короткі публікації в блозі, у яких подано дослідження, як і чому гра може бути корисною для здоров’я, благополуччя, навчання та розвитку дітей. Ви можете знайти всі наші статті на тему гри тут.

Ми також вибрали декілька статей на тему гри, які, на нашу думку, можуть зацікавити вас.

  1. Малюки й ігри: чи вчаться діти через гру?
  2. Гра й спілкування малюків із вихователями
  3. Чому нам всім потрібно знаходити час для гри у період змін і кризи
This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Our purpose is to transform access to education.

We offer a diverse selection of courses from leading universities and cultural institutions from around the world. These are delivered one step at a time, and are accessible on mobile, tablet and desktop, so you can fit learning around your life.

We believe learning should be an enjoyable, social experience, so our courses offer the opportunity to discuss what you’re learning with others as you go, helping you make fresh discoveries and form new ideas.
You can unlock new opportunities with unlimited access to hundreds of online short courses for a year by subscribing to our Unlimited package. Build your knowledge with top universities and organisations.

Learn more about how FutureLearn is transforming access to education