Skip main navigation

Огляд PEDAL

Огляд PEDAL

У цьому відео Елізабет і Тіллі запропонують вам деякі ресурси PEDAL (див. посилання нижче). Вони допоможуть вам дізнатися більше про навчання через гру, де б ви не знаходилися! Ви також знайдете PDF-документ для завантаження внизу сторінки, в якому підсумовано декілька вже опублікованих досліджень PEDAL, а також досліджень, що ще тривають.

На сторінці Центру PEDAL розміщена інформація про членів нашої команди, роботу, яку ми виконуємо, наші думки про дослідження гри та політику нашого центру досліджень. Отримайте доступ до веб-сторінки Центру PEDAL і підписуйтеся на нас у Twitter.

На веб-сторінці Центру PEDAL ви також можете отримати доступ до наших статей на тему гри. Статті на тему гри — це короткі публікації в блозі, у яких подано дослідження, як і чому гра може бути корисною для здоров’я, благополуччя, навчання та розвитку дітей. Ви можете знайти всі наші статті на тему гри тут.

Ми також вибрали декілька статей на тему гри, які, на нашу думку, можуть зацікавити вас.

  1. Малюки й ігри: чи вчаться діти через гру?
  2. Гра й спілкування малюків із вихователями
  3. Чому нам всім потрібно знаходити час для гри у період змін і кризи
This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Reach your personal and professional goals

Unlock access to hundreds of expert online courses and degrees from top universities and educators to gain accredited qualifications and professional CV-building certificates.

Join over 18 million learners to launch, switch or build upon your career, all at your own pace, across a wide range of topic areas.

Start Learning now