Skip main navigation

Рефлексія: паперові літаки

Приклади запитань, які ви можете поставити:

Приклади запитань, які ви можете поставити:

Що було?

  • Як ви почувалися, виконуючи це завдання?
  • Що відчували, коли ваш паперовий літак відлітав не так далеко, як інші?
  • Ви відчували розчарування чи роздратування від виконання цього завдання? Що вдавалося легко зробити? Що приносило задоволення?
  • Чи коригували свою стратегію хоча б частково? Якщо так, як саме і чому?

Що саме?

  • Чи можете навести приклад, коли вам доводилося працювати з іншими над спільним проєктом?
  • Що добре спрацювало в цій ситуації?
  • Що не вдалося?

Що далі?

  • Що б ви зробили по-іншому наступного разу, якби вам довелося створювати паперовий літак?
  • Що б ви зробили інакше наступного разу, якби вам довелося співпрацювати з іншими людьми, щоб щось побудувати чи розробити?

Оскільки ви розробляєте різні види діяльності для соціально-емоційного навчання підлітків, ми пропонуємо деякі додаткові корисні ресурси:

Плейлист LEGO Foundation: «Радісне навчання через ігрову діяльність, спрямовану на те, щоб допомогти дітям розвинути необхідні навички»

SenseAbility: програма з розвитку стійкості для підлітків у віці від 12 до 18 років, що ґрунтується на використанні сильних сторін та включає навчальні матеріали для впровадження в умовах класу. Також містить розробки індивідуальних заходів і матеріали для роздумів, які можна використовувати під час роботи з підлітками і в інших умовах.

Step by Step: розроблений Світовим банком за підтримки широкого кола учасників з метою допомогти учням краще зрозуміти свої емоції, думки, мотиви й поведінку та керувати ними, формувати й підтримувати позитивні стосунки, жити повнокровно, приймаючи відповідальні рішення й переслідуючи значущі цілі. Призначений для використання в класах з дітьми у віці від 6 до 17 років.

This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Our purpose is to transform access to education.

We offer a diverse selection of courses from leading universities and cultural institutions from around the world. These are delivered one step at a time, and are accessible on mobile, tablet and desktop, so you can fit learning around your life.

We believe learning should be an enjoyable, social experience, so our courses offer the opportunity to discuss what you’re learning with others as you go, helping you make fresh discoveries and form new ideas.
You can unlock new opportunities with unlimited access to hundreds of online short courses for a year by subscribing to our Unlimited package. Build your knowledge with top universities and organisations.

Learn more about how FutureLearn is transforming access to education