Skip main navigation

Рефлексія: паперові літаки

Приклади запитань, які ви можете поставити:
Приклади запитань, які ви можете поставити:

Що було?

  • Як ви почувалися, виконуючи це завдання?
  • Що відчували, коли ваш паперовий літак відлітав не так далеко, як інші?
  • Ви відчували розчарування чи роздратування від виконання цього завдання? Що вдавалося легко зробити? Що приносило задоволення?
  • Чи коригували свою стратегію хоча б частково? Якщо так, як саме і чому?

Що саме?

  • Чи можете навести приклад, коли вам доводилося працювати з іншими над спільним проєктом?
  • Що добре спрацювало в цій ситуації?
  • Що не вдалося?

Що далі?

  • Що б ви зробили по-іншому наступного разу, якби вам довелося створювати паперовий літак?
  • Що б ви зробили інакше наступного разу, якби вам довелося співпрацювати з іншими людьми, щоб щось побудувати чи розробити?

Оскільки ви розробляєте різні види діяльності для соціально-емоційного навчання підлітків, ми пропонуємо деякі додаткові корисні ресурси:

Плейлист LEGO Foundation: «Радісне навчання через ігрову діяльність, спрямовану на те, щоб допомогти дітям розвинути необхідні навички»

SenseAbility: програма з розвитку стійкості для підлітків у віці від 12 до 18 років, що ґрунтується на використанні сильних сторін та включає навчальні матеріали для впровадження в умовах класу. Також містить розробки індивідуальних заходів і матеріали для роздумів, які можна використовувати під час роботи з підлітками і в інших умовах.

Step by Step: розроблений Світовим банком за підтримки широкого кола учасників з метою допомогти учням краще зрозуміти свої емоції, думки, мотиви й поведінку та керувати ними, формувати й підтримувати позитивні стосунки, жити повнокровно, приймаючи відповідальні рішення й переслідуючи значущі цілі. Призначений для використання в класах з дітьми у віці від 6 до 17 років.

This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Reach your personal and professional goals

Unlock access to hundreds of expert online courses and degrees from top universities and educators to gain accredited qualifications and professional CV-building certificates.

Join over 18 million learners to launch, switch or build upon your career, all at your own pace, across a wide range of topic areas.

Start Learning now