Skip main navigation

New offer! Get 30% off one whole year of Unlimited learning. Subscribe for just £249.99 £174.99. New subscribers only. T&Cs apply

Find out more

Корисні ресурси для соціально-емоційного навчання через гру

Корисні ресурси для соціально-емоційного навчання через гру
Ви можете завантажити матеріали для соціально-емоційного навчання через гру!

Навчання через гру:

Період підліткового віку:

  • SenseAbility – програма з розвитку стійкості для підлітків у віці від 12 до 18 років, що ґрунтується на використанні сильних сторін та включає навчальні матеріали для впровадження в умовах класу. Також містить розробки індивідуальних заходів і матеріали для роздумів, які можна використовувати під час роботи з підлітками і в інших умовах.
  • Step by Step – розроблений Світовим банком за підтримки широкого кола учасників з метою допомогти учням краще зрозуміти свої емоції, думки, мотиви й поведінку та керувати ними, формувати й підтримувати позитивні стосунки, жити повнокровно, приймаючи відповідальні рішення й переслідуючи значущі цілі. Призначений для використання в класах з дітьми у віці від 6 до 17 років.
This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Reach your personal and professional goals

Unlock access to hundreds of expert online courses and degrees from top universities and educators to gain accredited qualifications and professional CV-building certificates.

Join over 18 million learners to launch, switch or build upon your career, all at your own pace, across a wide range of topic areas.

Start Learning now