Skip main navigation

Корисні ресурси для соціально-емоційного навчання через гру

Корисні ресурси для соціально-емоційного навчання через гру

Ви можете завантажити матеріали для соціально-емоційного навчання через гру!

Навчання через гру:

Період підліткового віку:

  • SenseAbility – програма з розвитку стійкості для підлітків у віці від 12 до 18 років, що ґрунтується на використанні сильних сторін та включає навчальні матеріали для впровадження в умовах класу. Також містить розробки індивідуальних заходів і матеріали для роздумів, які можна використовувати під час роботи з підлітками і в інших умовах.
  • Step by Step – розроблений Світовим банком за підтримки широкого кола учасників з метою допомогти учням краще зрозуміти свої емоції, думки, мотиви й поведінку та керувати ними, формувати й підтримувати позитивні стосунки, жити повнокровно, приймаючи відповідальні рішення й переслідуючи значущі цілі. Призначений для використання в класах з дітьми у віці від 6 до 17 років.
This article is from the free online

«Як справлятися зі змінами: соціально-емоційне навчання через гру»

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Our purpose is to transform access to education.

We offer a diverse selection of courses from leading universities and cultural institutions from around the world. These are delivered one step at a time, and are accessible on mobile, tablet and desktop, so you can fit learning around your life.

We believe learning should be an enjoyable, social experience, so our courses offer the opportunity to discuss what you’re learning with others as you go, helping you make fresh discoveries and form new ideas.
You can unlock new opportunities with unlimited access to hundreds of online short courses for a year by subscribing to our Unlimited package. Build your knowledge with top universities and organisations.

Learn more about how FutureLearn is transforming access to education