Skip main navigation

£199.99 £139.99 for one year of Unlimited learning. Offer ends on 28 February 2023 at 23:59 (UTC). T&Cs apply

Find out more

Ласкаво просимо до курсу

Вітання від професора гри LEGO Пола Рамчандані.

Щодня педагоги зустрічаються та працюють з різними дітьми – одні готові до спільного навчання, а інші – ні. Досвід дітей до того, як вони починають відвідувати заклад освіти, може значно відрізнятися, і сьогодні ми можемо спостерігати різницю у сприйнятті світу та навичках спілкування серед різних соціальних категорій.

Соціальні навички, зокрема вміння працювати в команді, не є вродженими – діти навчаються і розвивають їх протягом життя. Рівень розвитку цих навичок відрізняється залежно від від віку дитини та її досвіду. Коли діти приходять до закладу освіти, як правило, дехто вже може працювати в команді та ефективно спілкуватися. Однак для більшості дітей комунікація, співпраця один з одним – це справжній виклик.

Незважаючи на вік і попередній досвід професійної діяльності, педагоги несуть велику відповідальність: навчити дітей лічбі, грамоті, навичкам критичного та креативного мислення. Акцент не може бути лише на академічних досягненнях, адже надзвичайно важливо розвивати соціальні навички, зокрема вміння працювати в команді. Тому математичні здібності дітей або навички читання не мають сенсу без уміння ефективно комунікувати, бути відповідальним за прийняття рішень, розмірковувати і планувати, а також домовлятися з іншими.

Навчання дітей співпраці та взаємодії має бути наскрізним в освітньому процесі. Ось чому ми прагнемо за допомогою цього курсу надати вам глибше розуміння важливості навчання через гру для розвитку соціальної сфери дитини. Курс пропонує ігрові та діяльнісні завдання, які легко імплементувати у роботі з дітьми.

This article is from the free online

Соціальне навчання та взаємодія в закладі освіти: навчання через гру для успішного майбутнього

Created by
FutureLearn - Learning For Life

Our purpose is to transform access to education.

We offer a diverse selection of courses from leading universities and cultural institutions from around the world. These are delivered one step at a time, and are accessible on mobile, tablet and desktop, so you can fit learning around your life.

We believe learning should be an enjoyable, social experience, so our courses offer the opportunity to discuss what you’re learning with others as you go, helping you make fresh discoveries and form new ideas.
You can unlock new opportunities with unlimited access to hundreds of online short courses for a year by subscribing to our Unlimited package. Build your knowledge with top universities and organisations.

Learn more about how FutureLearn is transforming access to education